Dom Kredytowy NOTUS S.A. pojawił się na rynku usług finansowych w Polsce w 2004 roku i obecnie jest jednym z trzech największych brokerów produktów bankowych pod nazwą Notus Finanse. Firma posiada około 50 placówek w dużych miastach i oferuje niezależne pośrednictwo finansowe. Pomaga klientom wybrać odpowiednie kredyty, lokaty i fundusze inwestycyjne spośród funkcjonujących obecnie na rynku. Eksperci udzielą pomocy w porównaniu oferty banków. Pomogą w optymalnym dopasowaniu produktu bankowego do możliwości i założonych celów. Dzięki usługom Notus Finanse klient podejmie decyzję związaną z finansami opierając się na rzetelnej wiedzy ze świadomością, jak przedstawia się w tym zakresie oferta banków w Polsce.

Notus Finanse S.A.
ul. Marszałkowska 76
00-517 Warszawa
tel.: +48 22 59 63 963
fax: +48 22 59 63 990

NIP: 5252286547
REGON: 015644697

Internauci odwiedzający nasz serwis najczęściej pytali o:
– Notus pomoc przy pożyczkach hipotecznych
– Notus badanie zdolności kredytowej

Pomoc ekspertów kredytowych Notus Finanse obejmuje miasta w których zlokalizowane są oddziały oraz mają swoje biura eksperci mobilni:

Powyższe zestawienie zawiera wnioski bezpośrednie do firmy Notus Finanse, umożliwiające sprawdzenie warunków kredytów hipotecznych (mieszkaniowych, refinansowych, konsolidacyjnych). Zestawienie nie jest ofertą handlową portalu szybkie-pozyczki.info i ma charakter wyłącznie poglądowy.